Winston Salem - Wendy Taylor
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 549 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2425 Varner, Greensboro, NC 27406
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker HPW, Paula M Kotarakos
  I ri - 308 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1409 Garland, Greensboro, NC 27408
  Listing Courtesy Of: 19 East Realty, Matia Schoeppler
  I ri - 301 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1030 Winding Creek Road, Granite Quarry, NC 28146
  Listing Courtesy Of: Chilton Realty and Associates, [email protected], MLS# 4157380
  I ri - 41 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  355 Jackson Way, Lexington, NC 27292
  Listing Courtesy Of: DR Horton, Madison Martin
  I ri - 40 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  311 Summergate Drive, Winston Salem, NC 27103
  Listing Courtesy Of: APS Realty Group, Warner Starkey
  I ri - 34 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3226 Dreiser Place, Greensboro, NC 27405
  Listing Courtesy Of: Open Door Realty Plus, Inc, Steven Onyeberechi
  I ri - 32 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  413 Legend Drive, Asheboro, NC 27205
  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS REALTY, Edith Dominguez
  I ri - 36 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2727 Waughtown Street, Winston Salem, NC 27107
  Listing Courtesy Of: Cooper Realty, David Cooper
  I ri - 33 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  178 Waddell Street, Ronda, NC 28670
  Listing Courtesy Of: Karen Jones & Associates, LLC, Karen S. Jones
  I ri - 30 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Çmimi i pazbuluar
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1732 S Union Grove Road, Lexington, NC 27295
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Advantage, Lawana Jay
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Wendy Taylor
  Numri i licencës: 123404
  The Wendy City

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c7tcqbbhnaj1o2m2mtq0.jpg
  Winston Salem
  1100 S. Stratford Rd, Building C, Suite 200 Winston-Salem, NC 27103
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.